Home Contact us Site Map  
Mentis Fotka
 
   

odrazkaAkadémia controllingu

   
odrazkaAko firmu dostať z červených čísiel
odrazkaa urobiť úspešnou

Termín:

 

Lektor:

 

Miesto konania: Bratislava

 


Časový harmonogram: 8:30 - 9:00 prezentácia  

i

i9:00 - 16:30 kurz    


Nedosahuje Vaša firma požadované výsledky? Máte problém dosiahnuť dobrú likviditu? Ste v strate a neviete sa z nej dostať? Chýbajú Vám často finančné prostriedky? Chcete riešiť náklady? Domnievate sa, že ľudia nepodávajú dostatočný výkon a robia neefektívne? Máte obavy z budúcnosti, či poklesu výkonov?

To je len niekoľko otázok, na ktoré sa Vám pokúsime dať odpoveď v našom seminári. Zároveň Vám poskytneme rady a návody ako zlepšiť riadenie firmy, finančné riadenia, plánovanie a ďalšie procesy, ktoré Vám nefungujú efektívne a brzdia výkony podniku. Ponúkame Vám vyše dvadsať rokov získavania znalostí z praxe z oblasti riadenia podnikov.

 


Cieľ vzdelávania:
Cieľom seminára je poskytnúť manažérom, odborným pracovníkom, majiteľom, ale aj ostatným záujemcom, ktorí sa zaujímajú o problematiku riadenia, komplex znalostí, ktoré ich posunú v riadení firmy vyššie. Na príkladoch z praxe, alebo priamo na príklade účastníckych organizácií budú odprezentované postupy ako pristupovať efektívne k riešeniu týchto problémov a nasmerovať firmu k úspechu.

 


Cieľová skupina:
Manažéri firiem, majitelia, podnikatelia, ekonómovia, controlléri, finanční referenti, členovia dozorných rád, členovia predstavenstva, akcionári, študenti a všetci, kto má záujem učiť sa a byť v tom, čo robia dobrí.

Seminár je možné organizovať aj pre uzavretú skupinu (termín, miesto a obsah je možné dohodnúť podľa požiadavky záujemcu).

 


Obsah / program prednášky:  


  • Kde začať analýzu firmy a ako nájsť jej slabé miesta? Čo je úzky profil firmy a ako ho hľadať?
  • Prečo je potrebné mať víziu a ako ju správne definovať?
  • Môže SWOT analýza vyriešiť vaše problémy? Ako z nej definovať prioritné projekty?
  • Využívate benchmarking a viete pracovať s internetovými databázami (príklad index podnikateľa). Ako sa učiť od lepších a ako je na tom vaša konkurencia?
  • Posuňte sa vo firemnom portfóliu vyššie - jednoducho a rýchlo, postačuje k tomu výsledovka a súvaha?
  • Naučme sa správne interpretovať čísla aj výsledky finančnej a ekonomickej analýzy?
  • Dobré plány ešte neznamenajú úspech firmy, potrebujete aj kvalitnú organizáciu a organizačnú štruktúru. Nespôsobuje zlá organizácia podniku zlé výsledky? Ako ju opraviť a riešiť organizačné problémy?
  • Dobré portfólio produktov posúva firmu vyššie a robí ju úspešnejšou. ukážeme ako si s týmto problémom poradiť. Kľúč k úspechu je krycí príspevok a manažérska výsledovka - máte ju správne zostavenú a viete ju efektívne použiť?
  • Niekedy stačia pre efektívne riadenie aj priemerné náklady, stačí ich len správne použiť?
  • Sú predikčné modely dobré pre riadenie? Naučíme Vás ich správne interpretovať a používať?
 


Študijný materiál:
 

Účastníci obdržia pracovné materiály s vyššie uvedenou problematikou, literatúru z controllingu a programovú podporu v excelovských súborov + controllingový systém EIS.


Variabilný symbol:  


Cena: 420,- € vrátane 20% DPH ( 350,- € bez DPH )  
Google AdSense
a
 
 
 
Registráciou získate prístup
k najnovším informáciám